9.04.2016

Wyniki > 2016

9 kwietnia w Krakowie po raz trzeci w tym roku odbył się Festiwal Biegów Przełajowych. Mimo lekkich opadów deszczu na start zgłosiło się bardzo dużo dzieci i młodzieży z całego województwa. Nasi biegacze po raz kolejny staneli przed szansą wywalczenia medalu oraz zdobycia kolejnych punktów do klasyfikacji generalnej całego cyklu Grupy Azoty. Bardzo bliska wywalczenia trzeciego miejsca była Sonia Fałowska. Dystans 2km pokonała ona w czasie 07:46s i na mecie uplasowała się jako 4 juniorka młodsza. Po raz kolejny w tym sezonie do medalu zabrakło kilku sekund. Wysoką 5 lokate wywalczył także Krzysztof Madeja który jedno okrążenie (1km) pobiegł w czasie 03:15s. Już za tydzień ostatni wiosenny start w biegach przełajowych, tym razem gościć będziemy w Tarnowie. Trzymamy kciuki za jaknajlepsze starti, poprawę wyników i zdobycie medali.