3.03.2024

Wyniki > 2024
HALOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI DZIECI
Dziś na Hali sportowej w Brzeszczach spotkało się 19 najlepszych klubów lekkoatletycznych z całego województwa Małopolskiego. Blisko 250 dzieci rywalizowało w biegach, skokach i rzutach – walcząc z rówieśnikami o tytuł Halowego Mistrza Małopolski Dzieci. Liczna 18 osobowa reprezentacja Naszego Klubu spisała się bardzo dobrze przywożąc z tych zawodów 4 medale, liczne rekordy życiowe i mnóstwo doświadczenia. Halową Mistrzynią Małopolski Dzieci została Milena Tomasiewicz, która okazała się najlepszą skoczkinią w dal do lat 12. Milena okazała się także jedną z najszybszych zawodniczek w swojej kategorii wiekowej zdobywając medal srebrny. Dwa medale na Mistrzostwach wywalczyła także Klaudia Piecuch startująca w stawce dziewcząt do lat 14. W konkursie skoku w dal Klaudia ustanowiła swój nowy rekord życiowy 4,88m co pozwoliło na zajęcie drugiej lokaty, a w finale biegu na 60m Klaudia przekroczyła linię mety jako 3 zawodniczka. Ogromne gratulacje dla dziewcząt oraz pozostałych zawodników, którzy uplasowali się na bardzo wysokich lokatach.